Про нас

 

За допомогою платформи Workogram ви можете замовити професійний переклад будь-якого контенту 28 мовами з російської та української та навпаки. Працюємо з аудіо, відео, текстом, зображеннями, кодом, адмінками.

З 2012 року ми переклали понад 237 годин відео, 3+ мільйона слів.

Основними напрямками для нас є переклад вебсайтів, додатків, програмного забезпечення, відео, юридичних документів, технічних інструкцій, презентацій, рекламних матеріалів.

Ми із задоволенням беремося за переклад складних технічних, медичних або юридичних документів, оскільки процеси всередині компанії організовані не на словах, а технічними засобами, інструкціями та регламентами, згідно з якими працюють співробітники, що дозволяє контролювати якість на кожному етапі, починаючи з першого звернення клієнта.

Особливу увага всередині команди ми приділяємо питанню комунікації менеджерів з нашими клієнтами. В якому б настрої не подзвонив або написав клієнт, ви завжди отримаєте стриману, тактовну, м’яку відповідь. І навіть якщо у вас був поганий настрій, він покращиться 🙂 Користувацький сервіс для нас дійсно дуже важливий і ми з особливою ретельністю стежимо за дотриманням правил нашими менеджерами. Перевірте особисто!

Ключові співробітники команди: