Онлайн-гемблінг – Workogram

Онлайн-гемблінг

Професійний переклад на гемблінг-тематику

У вас є проект в сфері азартних ігор? Хочете вийти на міжнародний ринок? Фахівці Workogram професійно перекладуть ваш сайт або додаток. Гравці навіть не помітять що це переклад, адже кожне наше замовлення проходить 3 етапи перевірки та локалізації. Оскільки мова, якою буде виконуватися переклад, є рідною для перекладачів, ви можете бути впевнені, що контент буде перекладений точно і безпомилково, а формулювання будуть легко читатися і прості для розуміння.

Види контенту в сфері онлайн-гемблінгу, які ми перекладаємо:

1. Гемблінгові сайти та додатки. Ваш вебсайт або додаток повинні бути зрозумілі користувачам, інакше всі вкладені кошти в рекламу та просування будуть марними.

2. Гемблінгові ігри. Якщо ви хочете, щоб ваша гра була помічена широкою аудиторією, вам слід звернутися за допомогою до досвідчених перекладачів. У нашій команді є фахівці, які спеціалізуються на перекладах гемблінгової тематики.

3. Правила та умови (Terms and Conditions). Незважаючи на те, що люди часто пропускають читання сторінки Правила та Умови, це зовсім не означає, що сторінка не вимагає професійного перекладу. Від точності перекладу цього юридичного документа залежить результат тієї чи іншої претензії користувача.

4. Бази знань, сторінки FAQ. Іноді користувачеві простіше знайти відповідь на своє питання самостійно, ніж звертатися в підтримку. Перекладайте розділ допомоги або поширені запитання іноземними мовами з допомогою наших сертифікованих фахівців.

5. Документація. Азартні ігри в інтернеті можуть бути цікаві, але там де залучені гроші, до правил варто ставитися серйозно. Не вводьте в оману своїх користувачів невірним перекладом. 

6. Інтернет-реклама. Це ефективний метод для просування і отримання лідів на іноземному ринку. Надсилайте нам свої маркетингові матеріали (банери, відео, аудіо, текст та інше) і вже через кілька днів ви отримаєте професійний переклад і адаптацію матеріалу потрібною мовою, з урахуванням культурних особливостей регіону.