Фінанси – Workogram

Фінанси

Потрібен переклад на фінансову тематику?

З таким завданням в Workogram справляються відповідні спеціалісти в сфері фінансових перекладів. Завдяки тому, що перекладачі є носіями мови, ваші документи будуть перекладені відповідно до міжнародних перекладацьких стандартів та згідно з термінологією, яка використовується в даній країні.

Workogram виконує переклади наступних документів:

  • Вебсайти на фінтех-тематику. У такій ніші як фінтех вкрай важливо щоб потенційні клієнти і відвідувачі вашого сайту сприймали вас серйозно. Ви можете бути впевнені в тому, що фахівці Workogram професійно впораються із завданням перекладу сайту на тематику фінансових технологій
  • Фінансові звіти, інформація для інвесторів. Логічно, що у фінансових звітах основне – це цифри, але презентуючи ваш фінансовий звіт інвесторам або керівнику, ви не зможете знехтувати текстом. Акціонери та зацікавлені особи приймають рішення на підставі фінансових звітів, тому обирайте Workogram, якщо ви хочете щоб ваші звіти були професійно перекладено.
  • Бухгалтерська документація. Коли компанія працює на ринках різних країн, переклад бухгалтерської документації – неминуча частина ведення справ.
  • Бізнес-плани. Плануєте свій бізнес? Виходите на міжнародний ринок? На етапі залучення інвестицій вам знадобиться допомога професійних перекладачів. Спілкуйтесь з партнерами та інвесторами їхньою мовою.
  • Аудиторські висновки.
  • Страхові поліси. Виходьте на іноземні ринки та продавайте страхові поліси по всьому світу! Уникайте ризику помилок перекладу, використовуючи платформу Workogram.
  • Статутні документи. Якщо вам потрібно зареєструвати компанію в іншій країні або ваш партнер є носієм іншої мови, вам буде потрібен переклад статутних документів. З цим завданням запросто впорається сервіс Workogram.

3 причини довірити переклад нам:

Ми гарантуємо повну конфіденційність. Кожен наш клієнт може бути впевнений в абсолютній конфіденційності інформації отриманої від нього. Кожен наш співробітник підписує відповідний документ.

Переклад виконують професійні перекладачі. Наші спеціалісти в галузі фінансової та банківської справи мають великий досвід і широкий спектр знань, необхідних для якісного виконання перекладу фінансових документів, згідно з міжнародними перекладацьким стандартам та прийнятої термінології.

Буде виконано в найкоротші терміни. Якщо вам потрібен терміновий переклад, ми виконаємо його без втрати в якості. В середньому переклад 5000 слів займає 3-5 днів.