Блокчейн та криптовалюта – Workogram

Блокчейн та криптовалюта

Переклад в сфері криптовалют та блокчейну

Досить складно знайти фахівців з перекладу, які орієнтуються в термінології новітніх технологій, таких як переклади в сфері криптовалют та блокчейну. Невірно перекладений матеріал може ввести користувача в оману, що позначиться на репутації та конверсії сайту або програми. У команді Workogram є фахівці, які і самі є прихильниками криптовалютної індустрії, активно вивчаючи цю сферу.

Види контенту в криптовалютній та блокчейн-індустрії, які ми перекладаємо:

  • Вебсайт. З різким зростанням популярності криптовалют також відбувається стрімке зростання кількості проектів з цієї ж індустрії. Хочете донести свій продукт до світової аудиторії? Перекладіть свій сайт про криптовалюту англійською, іспанською та китайською, охопивши 2,3 мільярда чоловік.
  • Програмне забезпечення. Ви маєте софт, який готуєте до запуску на іноземний ринок? Вам знадобиться якісний переклад як бекенду (то що приховано від очей користувача), так і фронтенду (то що бачить користувач). У нас доступна послуга перекладу прямо у вашій CRM.

 

  • Додатки. У вас є криптовалютний додаток для Android або iOS? Скидайте лінк на додаток і вже через кілька хвилин ми надішлемо вам вартість та термін виконання.
  • ICO. В останні кілька років, на тлі зростання кількості проектів в криптовалютній та блокчейн індустрії з’явилася потреба в залученні інвестицій, шляхом первинного розміщення криптовалюти на біржах. Ми перекладаємо будь-який контент на всіх етапах виходу проекту на ICO.
  • Фінансові звіти. Спілкуйтесь з акціонерами та користувачами однією мовою. Ми перекладемо будь-які фінансові звіти в криптовалютній та блокчейн ніші.
  • Технічні документи, довідники. При підготовці технічної документації важливо зберігати точність при перекладі іншими мовами. Від цього залежить чи буде відвідувач або інвестор використовувати ваш сайт або додаток.